İLETİŞİM KANALLARIMIZ

Adres : Söğütözü Mahallesi 2176. Sokak No:5 P.K. 06520 Çankaya/Ankara
Telefon : +90 (312) 218 30 00
Belgegeçer(Faks) : +90 (312) 218 34 60
KEP adresimiz : titck@hs01.kep.tr
Kurum İletişim Merkezi : 44 44 680

VATANDAŞLARIMIZ İÇİN;

Eczanelerden temin edemediğiniz ilaçlar hakkında bilgi almak için; ilac.tuketici@titck.gov.tr e-posta adresine taleplerinizi iletebilirsiniz.

Endikasyon Dışı veya Yurt Dışı İlaç Kullanımı hakkında doktorunuz aracılığıyla Kurumumuza yapılan başvurularınız hakkında bilgi almak için recetebasvuru@titck.gov.tr e-posta adresine taleplerinizi iletebilir; 44 44 680 numaralı TİTCK İletişim Merkezini arayabilirsiniz.

Kurumumuz çalışmalarına ilişkin görüş ve önerilerinizi halkla.iliskiler@titck.gov.tr e-posta adresinden iletebilirsiniz

İstek ve şikâyetleriniz için ALO184 SABİM ve ALO150 CİMER telefon hatlarını arayabilir, Bilgi Edinme başvurularınızı ise https://www.cimer.gov.tr yoluyla yapabilirsiniz.

FİRMALAR İÇİN;

Kozmetik ürünlere ilişkin işlemler hakkında bilgi almak için kozmetik.soru@titck.gov.tr e-posta adresine taleplerinizi iletebilirsiniz.

Biyosidal ürünlere ilişkin işlemler hakkında bilgi almak için biyosidal.soru@titck.gov.tr e-posta adresine taleplerinizi iletebilirsiniz.

Uyuşturucu ve psikotrop maddelerin kontrolü hakkında bilgi almak için kontroletabi@titck.gov.tr e-posta adresine taleplerinizi iletebilirsiniz.

Prekürsörlerin kontrolü hakkında bilgi almak için precursors@titck.gov.tr e-posta adresine taleplerinizi iletebilirsiniz.

İlaç Takip Sistemi, Renkli Reçete Sistemi, Ürün Takip Sistemi, Elektronik Başvuru ve Süreç Yönetim Sistemi ve süreçleri hakkında bilgi almak için 44 44 680 numaralı TİTCK İletişim Merkezini arayabilirsiniz.Elektronik Başvuru ve Süreç Yönetim Sistemi (EBS-ESY) ile ilgili taleplerinizi EBS-ESY sisteminde yer alan “Talep Bildirim” ekranından iletebilirsiniz. İl sağlık kullanıcıları EBS-ESY’de yaşanılan sistemsel sorunları EBS-ESY sisteminde yer alan “Talep Bildirim” ekranından iletebilir. Ayrıca EBS-ESY sistemi hakkında bilgi almak ve EBS-ESY sistemine yeni firma kayıt ve/veya şifre işlemleri için ebsyardim@titck.gov.tr e-posta adresine taleplerinizi iletebilirsiniz.