Kayıt ve Kontrol BirimiT.C. İlaç ve Tıbbi Cihaz Ulusal Bilgi Bankası’nda (TİTUBB) Kayıtlı Firmaların/Kurumların Harita Üzerinde Koordinat Bilgilerini Tanımlanması Hakkında Duyuru 
 
 
Bilindiği üzere TİTUBB, Tıbbi Cihaz Yönetmeliği, Vücuda Yerleştirilebilir Aktif Tıbbi Cihazlar Yönetmeliği ve Vücut Dışında Kullanılan (İn Vitro) Tıbbi Tanı Cihazları Yönetmeliği kapsamındaki ürünler ile bunların üretimini, ithalatını, dağıtım ve satışını yapan firma ve kurumların kayıt bildirim işlemlerinin yapıldığı web tabanlı bir sistemdir.
TİTUBB firma kayıt işlemleri tamamlanan firma ve kurumların, sistem tarafından kendilerine gönderilen kullanıcı adı ve şifrelerle sisteme giriş yaparak, firma bilgileri sayfasında yer alan firma koordinatları alanını sistem yönlendirmeleri doğrultusunda harita üzerinde tanımlamaları gerekmektedir. 
TİTUBB sisteminde kayıtlı ve onaylı firmalar/kurumlar tarafından söz konusu alanda yer alan harita üzerinden koordinat bilgilerinin tanımlanması TİTUBB firma onayını etkilemeyecek olup, koordinat bilgileri gerektiği durumlarda firmalar/kurumlar tarafından değiştirilebilecektir.
Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.
 
 
 
Dr. Saim KERMAN
Bakan a.
Genel Müdür
 

Adı
Tarih
Doküman
Koordinat Girişi Duyurusu
-
PDF