Eczaneler BirimiBeşeri tıbbi ürünlerin hammadde üretiminden başlamak üzere nihai tüketiciye ulaşana kadar geçen tüm basamaklarında görev alan paydaşların tanımlanması, görev ve sorumluluklarının belirlenmesi, hizmet kalitesinin arttırılması ve yasal tedarik zincirinin belirlenmesi amacıyla hazırlanan Ecza Depoları Yönetmeliği ve İyi Dağıtım Uygulamaları Kılavuzu taslak çalışmaları tamamlanmıştır.

Kurumumuzca Ecza Depoları Yönetmeliği ve İyi Dağıtım Uygulamaları Kılavuzu taslakları üzerinde yasal tedarik zincirinde yer alan tüm paydaşların görüşlerinin alınabilmesi amacıyla 26-27 Mart 2015 tarihlerinde Konya Dedeman Otel’de İyi Dağıtım Uygulamaları Çalıştayı yapılacaktır.

Katılımcıların en geç 10 Mart 2015 tarihine kadar ekte yer alan çalıştay katılımcı formunu doldurarak  eczadeposu.ruhsat@titck.gov.tr adresine göndermesi gerekmektedir.

Konaklama konusunda güçlük yaşanmaması bakımından en geç 28 Şubat 2015 tarihine kadar rezervasyonların yaptırılması, bunun için ekteki listede bulunan otellerden de hizmet alınabileceği hususları önemle duyurulur

Adı
Tarih
Doküman
Oteller
-
PDF
Çalıştay Katılımcı Formu
-
PDF