TÜRKİYE İLAÇ VE TIBBİ CİHAZ KURUMU (TİTCK)

TİTCK BAŞKANI DR. HAKKI GÜRSÖZ"ÜN YIL SONU MESAJI

Değerli TİTCK çalışanları,

Yoğun tempo ve özveriyle çalıştığımız bir yılı daha geride bıraktık.

PIC/s üyeliğine kabul edilişimiz, Yerelleşme Projesi’nde kat ettiğimiz yol, Ürün Takip Sistemi’nin açılması ve Elektronik Renkli Reçete Sistemi’ni hayata geçirmek, göğsümüzü kabartan gelişmelerden bazıları oldu.

Biz büyük bir ekibiz. Ortak bir vizyonumuz, amaç ve hedeflerimiz var. Bu hedeflerimize ulaşmaya çalışırken yaptığınız fedakarlıklardan ötürü hepinize teşekkürlerimi sunuyorum.

Yeni bir yıla girecek olmamız vesilesiyle Kurumumuzdan çeşitli nedenlerle ayrılan çalışma arkadaşlarımı da yad etmek istiyorum.

Öncelikle Kurumumuz İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı’ndan emekli olan ve geçirdiği bir rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden Nuriye UÇAKAN’ı rahmetle anıyorum.

Görev süresini doldurarak emekliye ayrılan Nuriye Mualla YÜRÜK, Ramazan TAŞ, Sevgi ERDEM, Seher GÜL, Emine GÜLEÇ, Yakup ZEYREK, Hanife Ebru SARPAY, Filiz ŞENGÜN, Ayşe Nesrin ALTUĞ, Bülent ÖZDAMAR, Dilek GÖKNAR, Seval ASLANTAŞ, Hamide KARAGÖZ, Fatma GÜNEYLER, Belgin KUTLU, Şaziye Merih ÇOLAK, Faik Emin SARAÇOĞLU, Aysel BEDİR, Sevilay MEKİK ve Ali EVRANOSOĞLU’na Kurumumuza verdikleri hizmetten ötürü teşekkürlerimi sunuyor; bundan sonraki hayatlarında sağlık ve mutluluklar diliyorum…

2017 yılında ailemizin daha da büyümesi ise hepimizi mutlu etti.

Kurumumuz çalışanlarından bu yıl annelik duygusunu tadan Tuğçe AKIN ALBAYRAK, Duygu Aslı AYATA, Lalezar ANKIŞHAN, Ezgi ŞENER, Selen MUTLU YILDIRIM, Aslı DEMİRATAN, Esra KOZAN, Mehtap EKİNCİ ERTUNÇ, Elif KILIÇ, Başak Duygu AKBAL, Esra ÇINAR, Elif TÜRKTAŞ, Selen EVİRGEN, Özlem İLHAN, Gülce YÜKSEL, Emine ATAR ÇAM, Sevda Nur YÜKSEL, Hatice Kübra KARAKOYUNLU, Nazife AKDİN, Nilgün GÜZELSOYLU, Cemile OÇAK ÖZTÜRK, Selda ÖZGACAR, Emine ARSLAN, Filiz OZUL, Kübra Rabia CAN ve Aysun ŞENTÜRK’ü tebrik ediyor, minik yavrularımıza sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum.

2017 yılında “baba” olma mutluluğunu yaşayan Mahsum SAMİ, Ahmet İlker KESKİN, Hasan SAK, Gökhan ÖZKAN, Bekir KORKMAZ, Serhat ALADAĞ, Serbay BAHÇECİ, Muhammed Mustafa TURAN, İlker YALÇIN, Hüseyin Murat BAYRAK, Ali Can LANGAZ, Oğuzhan KOYUNCU, İbrahim GÜLERYÜZ, Cihad GÖKER, Halil İbrahim SEKİ, Nihat Can GÖRGÜN’ün de evlatlarını sağlıkla büyütmelerini diliyorum.

Yeni yılın ülkemize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni ediyor, tüm çalışanlarımıza selam ve muhabbetlerimi sunuyorum.Dr. Hakkı GÜRSÖZTİTCK BAŞKANI